Mūsų paslaugos

Mes pastatėme arba šiuo metu statome prestižiškiausius pastatus ir infrastruktūros projektus Lietuvoje, dirbame su privataus ir viešojo sektoriaus klientais.
services

Gyvenamoji statyba
Žmonės maždaug 10 valandų per dieną praleidžia namuose. Tai neįkainojamas laikas su artimaisiais, kuomet gera savijauta ir kokybiška aplinka yra ypatingai svarbi. Būtent todėl mes aistringai ir su dideliu malonumu imamės gyvenamosios paskirties projektų – nesvarbu, ar tai būtų dideli gyvenamieji kvartalai, ar mažesni projektai. Suprantame, jog tai ir didelė atsakomybė.

„Mitnija“ dirba su vietos ir tarptautinėmis nekilnojamojo turto plėtros bendrovėmis ir stato jų plėtojamus projektus.

Statant gyvenamosios paskirties projektus, mes galime pasiūlyti savo sukauptą patirtį ir projektavimo bei inžinerijos kompetenciją visuose projektų įgyvendinimo etapuose. Dalyvaudami planavimo, projektavimo ir pasiruošimo statyboms stadijose, galime užtikrinti aukštą kokybę, ilgaamžiškumą ir ilgalaikę vertę tiek butų pirkėjams, tiek nekilnojamojo turto plėtros kompanijoms.

Statant namus, svarbus kiekvienas techninis ir statybos sprendimas, reikšminga kiekviena detalė. Todėl mes siekiame glaudžiai bendradarbiauti su nekilnojamojo turto plėtotojais, architektais ir projektuotojais, kad projekto įgyvendinimas būtų suplanuotas tiksliai, pastatai atitiktų aukštus energetinio efektyvumo ir kitus aplinką tausojančius standartus.

Derindami savo žinias priešstatybiniuose projektų etapuose su solidžia statybos patirtimi, galime užtikrinti, kad klientai mėgautųsi patogiais ir sveikais namais.

Uždaryti

Komercinė statyba

Keičiame miestus – statome modernius biurus, prekybos centrus, viešbučius ir kitus komercinius pastatus

„Mitnija“ yra sukaupusi didelę patirtį statant įvairius komercinės paskirties objektus – biurų pastatus, prekybos centrus, viešbučius, kt. Pavyzdžiui, mes prisidėjome keičiant didžiųjų šalies miestų – Kauno ir Klaipėdos – veidą. Čia pastatėme „Akropolio“ prekybos ir pramogų centrus – didžiausius tokio tipo pastatus Lietuvoje, ir tokiu būdu įnešėme savo indėlį pristatant visiškai kitokią prekybos patirtį šiuose miestuose.

„Mitnija“ turi reikiamų žinių ir patirties projektavimo bei pasiruošimo statyboms etapuose, todėl galime pasiūlyti savo kompetenciją kiekvienoje projekto įgyvendinimo stadijoje. Mes dirbame su nekilnojamojo turto projektų plėtotojais, investuotojais ir architektais, ir siekiame pasiūlyti savo sukauptas žinias kuriant mažesnių energetinių sąnaudų, lanksčius ir nuomininkams bei savininkams patogius pastatus.

Per daugelį metų statybų rinkoje sukaupta patirtis ir kompetencija užtikrina mūsų klientams aukštų standartų paslaugas kiekviename projekto įgyvendinimo etape.

Uždaryti

Pramoninė statyba

Jeigu jūsų verslui reikia modernių, efektyvių gamybos ar logistikos pastatų, ir jūs norite laimėti konkurencinę kovą – „Mitnija“ yra idealus pasirinkimas. Mes dešimtis metų statome logistikos ir sandėliavimo centrus, įvairius gamybos objektus Lietuvos ir užsienio kapitalo bendrovėms, todėl pramoninėje statyboje sukaupėme neįkainojamą patirtį.

Pavyzdžiui, „Vilniaus duonai“, kuri yra didžiausia kepykla Baltijos regione ir priklauso Suomijos kompanijai „Vaasan Group“, pastatėme didžiausią ir moderniausią kepyklą Baltijos šalyse; tarptautinei kompanijai „Stora Enso“ – gofruotų pakuočių ir medienos produktų gamyklą; taip pat daugybę logistikos ir sandėliavimo objektų.

„Mitnija“ yra sukaupusi didelę patirtį statant specialiai klientų poreikiams pritaikytus logistikos ir sandėliavimo objektus; taip pat esame sukūrę daugybę standartizuotų statybos sprendimų. Vien nuo 2000 m. pastatėme daugiau kaip 200 000 kv. m. logistikos ir sandėliavimo objektų Lietuvos ir užsienio kapitalo bendrovėms. Taigi turime būtinos kompetencijos ir žinių, kad savo klientams galėtume būti naudingi visuose statybos etapuose – nuo projektavimo ir inžinerijos iki statybų. Tai geriausias ir efektyviausias būdas užtikrinti, kad projektai būtų pastatyti laiku ir neviršijant biudžeto.

Uždaryti

Visuomeninė ir infrastruktūros statyba

Lietuvos narystė Europos Sąjungoje paskatino atnaujinti ir toliau plėtoti viešąją infrastruktūrą ir geležinkelių sistemą bei suteikė papildomų finansinių resursų tokiems projektams įgyvendinti. „Mitnija“ vykdo nacionalinių ir vietos valdžios įstaigų, visuomeninių agentūrų ir transporto įmonių užsakymus visoje šalyje: stato ligonines, klinikas, švietimo ir tyrimų centrus, bei geležinkelių infrastruktūrą.

Mes turime reikiamų žinių, patirties, resursų ir įrangos įgyvendinti didžiausius geležinkelių ir sudėtingiausius visuomeninės infrastruktūros projektus.

Statant tokius sudėtingus ir specializuotus objektus kaip klinikos, didžiosios ligoninės ar universitetų tyrimų centrai, būtina aukšta techninė kompetencija ir profesionali projektų vadyba. „Mitnija“ yra generalinės rangos kompanija, todėl norint įgyvendinti tokius projektus, privalome turėti žinių, nuolat tobulėti bei profesionaliai, sklandžiai ir tiksliai vadovauti daugybei subrangovų bei tiekėjų. Atsakomybė tenka mums – turime užtikrinti, kad sudėtingiausi statybos ir technologiniai darbai būtų atlikti laiku, atitiktų aukštus kokybės standartus, o visas statybų procesas – valdomas profesionaliai ir tiksliai.

Mokyklos, universitetai, ligoninės ir geležinkelių infrastruktūros objektai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Kiekvieną dieną čia lankosi milijonai žmonių. Todėl visuomeninės paskirties objektų kokybė tiesiogiai įtakoja mūsų visų gyvenimo kokybę ir visuomenės vystymąsi. „Mitnija“ jau daugelį metų yra patikima nacionalinės ir vietos valdžios institucijų partnerė, statant sudėtingiausius projektus ir gerinant mūsų kasdienio gyvenimo kokybę.

Uždaryti